• Головна
  • Вихованців обласного притулку «Любисток» привітали з новорічнми святами
18:16, 24 грудня 2013 р.

Вихованців обласного притулку «Любисток» привітали з новорічнми святами

 У гості з подарунками до обласного притулку для дітей позбавлених батьківського піклування «Любисток» завітали працівники Лінійного відділу на станціїї Полтава. Такі заходи проводять вже не вперше і стало доброю традицеєю приїджати до дітей на передодні Нового Року і дарувати їм свою любов та подарунки. Бо кожна дитина у цей святковий день з нетерпінням чекає на свій властний подаруночок.  

Кожного року кількість дітей у "Любистку" різна, на сьогодні у закладі перебуває 22 дитини віком від 3 до 15 років. Час проведений у цьому закладі для багатьох залишаеться приємними спогадами на все життя, а є і такі хто саме завдяки притулку опиняеться на стежці, яка веде у нове - счастливе родинне життя.

Дітям подарували солодощі, іграшки, канцелярське приладдя. А малята, натомість підготували святковий концерт, де вони розкривали свої таланти - співали, танцювали, читали вірші, підготували театралізовану виставу - усе це створило всятковий настрій і нібито янголи з небес завітали у цей куточок, від дитячих усмішок усе засяяло навколо.

Немає на землі нічого кращого за щасливу дитячу усмішку. Як приємно бачити веселі дитячі обличчя і коли їхні очінята сяють від радощів. Саме завдяки дорослим тим хто дарує свою любов ласку і терпіння залежить майбутне дітей. Адже чужих дітей небуває.

DSC02140

 

Помічник начальника лінійного відділу на станції Полтава УМВС

України на Південній залізниці

Наталія Сайкіна

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...