• Головна
  • Олександр Удовіченко відкрив у Гадячі плавальний басейн
17:25, 24 грудня 2013 р.

Олександр Удовіченко відкрив у Гадячі плавальний басейн

Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко взяв участь в урочистому відкритті приміщення з плавальним басейном оздоровчого комплексу в спеціалізованій школі - інтернат І-ІІІ ступенів імені Є.П. Кочергіна у Гадячі.
Будівництво спортивної інфраструктури є одним з пріоритетів обласної влади, - зазначив Олександр Удовіченко, звертаючись до присутніх. – Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти - майбутнє України», ми постійно працюємо над тим щоб діти Полтавщини мали усі можливості для занять спортом. Адже спорт дає дітям не лише здоров'я, а й виховує моральні якості, які знадобляться їм у подальшому житті. Даний об’єкт є першою чергою у будівництві оздоровчого комплексу, який розпочато у 2009 році. Впевнений, що він відіграє значну позитивну роль у спортивному розвитку Гадяцької молоді.
Спортивна споруда включає плавальний басейн розміром 25х8,5 метрів, що дає можливість проводити спортивні змагання високого рівня, роздягальні, душові кімнати, кімнати для обслуговуючого персоналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...