• Головна
  • На роковини створення Міністерства доходів і зборів України провели всеукраїнську прес-конференцію
14:48, 24 грудня 2013 р.

На роковини створення Міністерства доходів і зборів України провели всеукраїнську прес-конференцію

Сьогодні виповнюється рік з дня створення Міністерства доходів і зборів України. Міністерство утворилось шляхом реорганізації податкової та митної служб. На перший день народження структури міністр доходів і зборів України Олександр Клименко в селекторному режимі відповів на питання журналістів з кожного регіону України.

Преса зібралася в структурних підрозділах кожної області України, не виключенням стала і Полтава. Перед селекторною нарадою начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний привітав співробітників і доповів про результати роботи за рік. Зокрема він зазначив, що за минувший рік було реалізовано багато різноманітних ініціатив таких як електронний сервіс, адміністрування єдиного соціального внеску та інших.

«Ті задачі, які ставив перед нами міністр і президент ми виконали. І на сьогоднішній день відрахування в бюджет порівняно з 2012 роком збільшилися на 3-5%, що складатиме в цілому близько 13 млрд. грн», - зазначив Володимир Задорожний.

Сам же міністр Олександр Клименко на селекторній нараді у своїх відповідях пресі неодноразово наголошував на необхідності всезагального декларування, а найбільшим досягненням за рік назвав збільшення довіри громадян. На завершення прес-конференції Міністр подякував своїм колегам та представникам засобів масової інформації за співпрацю та привітав із річницею Міндоходів, відзначивши, що все це – результат спільної та злагодженої роботи.

 

DSCN5620

DSCN5619

DSCN5623

DSCN5633

DSCN5638


.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...