• Головна
  • У Полтаві чоловік потрапив під потяг
12:43, 24 грудня 2013 р.

У Полтаві чоловік потрапив під потяг

22.12.2013 року о 17:25 год. до чергової частини лінійного  відділу  на  станції  Полтава, надійшло повідомлення про те, що 22.12.2013 року о 16:52 год. машиніст вантажного потягу № 2604  на перегоні «Мала Перещепина ПЗ-ст.Полтава ПЗ» на 155 км, пікет-5, що у Новосанжарському р-ні, Полтавської обл., застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на сторонню особу, яка переходила залізничні колії, але наїзду уникнути не вдалося, після чого було травмовано невідомого чоловіка. На місце події направлено СОГ ЛВ на ст. Полтава.

Як  пояснив  машиніст він побачив людину, яка  знаходилася  на  небезпечній  відстані, поблизу  колій. Після цього він подав звуковий та світловий  сигнал,  але людина не зреагувала, машиніст застосував екстрене гальмування для попередження наїзду на сторонню особу, яка переходила залізничні колії, але  уникнути зіткнення не вдалося, таким  чином було смертельно травмовано невідому жінку на вигляд близько 50-60 років. Документів які б  засвідчували  особу  загиблої на  місці  поді її визволено  не  було.

 В ході проведення оперативно розшукових заходів було встановлено особу померлої, нею виявилася громадянка 1949 р.н. проживала за адресою: м. Полтава,  згідно  акту СМЕ жінка  отримала  травми  несумісні  з  життям  – залізничне травмування. Подальшу перевірку проводить ЛВ на ст. Полтава.

Прикро усвідомлювати що звичайне нехтування правилами безпеки приводить до таких жахливих наслідків, в даному випадку людина  намагалася  перейти  колію  не  встановленому  місці,  це  і призвело  до  трагедії.

 Звертаємось до громадян особливо тих хто найчастіше буває на вокзалах, або користується залізничним транспортом, будьте уважними коли переходите залізничну колію, дотримуйтесь правил безпеки, пам’ятайте що потяг неможливо раптово зупинити. Життя це саме цінне що має людина, бережіть себе і пам’ятайте що Вас чекають   в дома!

Коментарі

Оголошення
live comments feed...