• Головна
  • На Полтавщині перевіряють ринок цукру
15:42, 1 вересня 2009 р.

На Полтавщині перевіряють ринок цукру

За результатами аналізу ситуації на ринку цукру, проведеного за дорученням Уряду країни Державною податковою адміністрацією було встановлено, що з початку 2009 року відбулось стрімке зростання середніх роздрібних цін на даний продукт у всіх регіонах України, включаючи і Полтавську область. Відомо, що процеси, які відбуваються у сфері виробництва та реалізації цукрової продукції, свідчать про значну «тінізацію» цієї галузі та наявність порушень податкового законодавства.

Суб'єктами господарювання всіх форм власності активно застосовуються різноманітні схеми ухилення від сплати податків, безпідставного отримання відшкодування ПДВ з Державного бюджету, при цьому в окремих випадках використовуються «конвертаційні центри», «податкові ями», що в кінцевому результаті суттєво впливає на ціноутворення даного продукту.

З метою попередження вказаних правопорушень, співробітниками управління податкової міліції області, починаючи з другої декади серпня, проводяться заходи по їх виявленню на підприємствах торгівлі, обласного центру та інших регіонів Полтавщини.

З початку проведення відпрацювання, міліціонерами-податківцями перевірено більше 450 торговельно - комерційних структур, приватних підприємців тощо. В ході перевірок виявлено 39 порушень чинного законодавства. З незаконного обігу у «цукрових» ділків вилучено понад 33 тони солодкого продукту на загальну вартість майже 213 тисяч гривень.

Найбільше порушень чинного законодавства зафіксовано на території міст Полтави та Кременчука. Аналогічних факти правопорушень податківці виявили на території міста Комсомольська, Кременчуцького, Глобинського та Лубенського районів, а також на Миргородщині та в Решетилівці

Загалом, за час відпрацювання торгівельних установ області, працівниками податкової міліції складено 31 адміністративний протокол на їх керівників і донараховано до сплати в бюджет 270,2 тисячі гривень.

Відпрацювання даного напрямку торгівлі триває.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...