• Головна
  • У Полтаві показали дореволюційний Кадетський корпус та його життя сьогодні
15:28, 21 грудня 2013 р.

У Полтаві показали дореволюційний Кадетський корпус та його життя сьогодні

Учора у Полтаві презентували фотографії 100-річної давності під назвою "Велич минулих років".

Виставка присвячена 173-й річниці від дня відкриття Полтавського Петровського Кадетського корпусу. Фотографії представлені із "Історії Полтави".

Звичайно, самі фотографії являються копіями, але, незважаючи на це, вони дозволяють заглянути в історичне минуле Кадетського корпусу. Полтавці ближче познайомилися із людьми на фотографіях, які у свій час були вихованцями корпусу та побачили функціональні приміщення, де навчалися кадети.

Також організатори виставки зібрали три випускні альбоми. На противагу «історичному», організатори на чолі з краєзнавцем Борисом Тристановим зібрали фотографії, що якнайяскравіше відображають сьогодення пам’ятки архітектури національного значення. Це, наприклад, художні фотографії та імпровізовані концерти у світлинах. До того ж, як ми раніше писали, корпус настільки притягує, що у його стінах вже полтавські музиканти знімають кліпи.

Також для відвідувачів влаштували концерт, де познайомили із музикою Баха, Бетховена, Глюка та багатьох інших класичних композиторів.

музика

музика

випускники

випускники

Кадетський корпус

Кадетський корпус

Кадетський корпус

Кадетський корпус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...