• Головна
  • Олександр Удовіченко привіз дітям в обласну лікарню подарунки від Миколая
16:10, 20 грудня 2013 р.

Олександр Удовіченко привіз дітям в обласну лікарню подарунки від Миколая

Понад півсотні дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Полтавській обласній дитячій лікарні, отримали у День Святого Миколая подарунки від обласної влади. Привітав дітей та привіз солодощі голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко.

-         Сьогодні день, коли дорослі повинні зробити приємність для дітей різних вікових категорій,- зазначив він. -  Відбуваються подібні заходи по усій області – у комунальних закладах, у школах, дитячих садках. Це традиція, яка іде із покоління в покоління, із віків, тому привітати дітвору і подарувати щось тепле, добре – це наш обов’язок. На державному рівні до питань дітей нині прикута неабияка увага. Рік, який завершується, оголошений Президентом України Віктором Януковичем -  Роком дитини. Така політика влади продовжуватиметься й надалі. Я усіх вітаю  з Днем Святого Миколая. Бажаю тепла у домівках, добра та щастя.

У День Святого Миколая привітали дітей і вихованці Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Вони влаштували театралізоване дійство, співали та танцювали.

-Діти лікуються тут із усіма патологіями з усіх куточків області,-повідомила журналістам завідувач педіатричним відділенням №2 Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні Людмила Рудяга. - Відділення на 60 ліжок, зараз заповнене, найменшому пацієнту 1 рік, а найстаршому – 14 років. Ми намагаємося зробити так, щоб їхні недуги якнайшвидше відступили, а це є основним найкращим подарунком для дітей та їхніх батьків.

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...