• Головна
  • Надходження за землю зросли на 9.5 млн.грн.
12:19, 1 вересня 2009 р.

Надходження за землю зросли на 9.5 млн.грн.

Основна частина земельних ресурсів Полтави (загальна площа понад 10 тисяч га) перебуває в користуванні. За січень – липень поточного року надходження по платі за землю склали 25,6 мільйона гривень, що на 60% або на 9,5 мільйона гривень більше, ніж торік. Кількість платників земельного податку та орендної плати за землю росте, але є випадки примусового стягнення податків. Так протягом поточного року до адміністративної відповідальності притягнуто 11 суб'єктів підприємницької діяльності з відповідними фінансовими наслідками.

Проведені перевірки щодо правомочності землекористування тих, хто ухиляється від оформлення договорів оренди. Переукладаються угоди на землекористування, згідно зі змінами у законодавстві.

Існує і проблема податкового боргу за землю. Одна з причин – економічна криза, але є приклади свідомої затримки виплат. В боротьбі з порушниками застосовується автоматизована система контролю, спільна робота з прокуратурою, і, насамкінець, судові позови до боржників. Про це йшлося на черговій апаратній нараді у міськвиконкомі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...