![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
16:03, 19 грудня 2013 р.
Полтавський пенсіонер влаштував перестрілку в суді
Стрілянину у суді влаштував полтавський пенсіонер. Під час дебатів 71-річний чоловік несподівано вихопив пістолет. Поцілив у спину та шию представникові енергогенеруючого підприємства, яке й позивалося до нього.
Пенсіонера звинувачували у порушенні правил користування електроенергією. Пістолет був пневматичним, тож поранення нетяжкі. Однак постраждалого все-таки відправили до лікарні. Туди ж довелося везти й підсудного. Дідусеві після стрілянини стало зле, він поскаржився на біль у серці.
Як пенсіонер проніс зброю до судової зали - з'ясовують. А старенькому тепер світить до 7-ми років позбавлення волі.
Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ МВС України у Полтавській обл.:
- За вчинені дії в судовому залі працівниками міліції Ленінського рай відділу міліції міста Полтави відкрито кримінальне провадження, розпочато досудове розслідування, яке з'ясує всі обставини і причини такої надзвичайної події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:32, 15 липня
1
13:15, 13 липня
18:15, 13 липня
12
live comments feed...