• Головна
  • На засіданні Ради гуманітарного розвитку обговорили соціальний захист дітей та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності
17:36, 18 грудня 2013 р.

На засіданні Ради гуманітарного розвитку обговорили соціальний захист дітей та запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності

Сьогодні відбулося засідання Ради гуманітарного розвитку при голові ОДА, на якому розглянули питання реалізації в області державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

- В рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» ми проводимо постійну роботу з забезпечення соціального захисту дітей, - відзначив, звертаючись до присутніх, голова ОДА Олександр Удовіченко. –З цією метою створюються дитячі будинки сімейного типу, вживаються заходи щодо зменшення влаштування дітей сиріт в інтернатні заклади та проводиться робота з родинами, де існують ризики відібрання дитини.

За словами Олександра Удовіченка, охопити сімейними формами виховання планується не менше 84% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В ході засідання також обговорили питання соцзахисту осіб з обмеженими фізичними можливостями і реалізацію обласної Програми з питань молодіжної політики, підтримки сім'ї та забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2012 – 2014 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...