07:30, 18 грудня 2013 р.

Залізничне травмування.

Нагадуємо що за останні 7 дні на території обслуговування Лінійного відділу на станції Полтава зафіксовано два факти смерті осіб. Так :

08.12.2013 року о 14:55 год. до чергової частини ЛВ на ст. Полтава, по телефону через оператора «102» надійшло повідомлення про те, що на пероні з.п. Писарівська, що в Новосанжарському районі, Полтавської обл. лежить невідомий чоловік без ознак життя.

На місце пригоди негайно виїхала слідчо-оперативна група на ст. Полтава при огляді невідомого чоловіка судмедекспертом слідів насильницької смерті не виявлено, документів теж ні яких не було тому встановити особу на місці трагедії не вдалося. Труп невідомого громадянина направлено до бюро СМЕ м. Полтави для встановлення причини смерті.

Декілька днів знадобилося оперативникам для встановлення особи загиблого. Проведеними заходами було встановлено особу померлого, ним виявився гр-н 1979 р.н., уродженець Новосанжарського р-ну, Полтавської обл., мешканець: м. Полтава, згідно акту СМЕ смерть настала внаслідок гострої – коронарної недостатності при ішемічній хворобі серця.

13.12.2013 року о 18:40 год. до чергової частини ЛВ на ст. Полтава, по телефону від чергового по залізничному переїзді «322 км.» залізничного перегону «ст. Полтава – Київська – з.п. Шведська Могила ПЗ», що в Київському районі м. Полтави, надійшло повідомлення про те, що швидким пасажирським потягом № 152 сполученням «Київ – Донецьк» після подачі машиністом звукового сигналу та застосування екстреного гальмування було смертельно травмовано невідомого чоловіка Затримка руху потяга склала близько 10 хвилин.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група. Встановити особу травмованого не надалося можливим, речей та документів які б підтверджували особу травмованого не виявлено, і лише завдяки кропіткій та уважній роботі експерта криміналіста при повторному огляді одягу трупа, було знайдено на перший погляд непримітний шматок паперу, з написом номеру мобільного телефону. Саме завдяки цьому оперативники змогли встановити особу загиблого, оскільки інших ніяких документів або свідків події не було.

Декілька днів знадобилося для встановлення особи та повідомлення його рідним про обставини трагедії. Ним виявився мешканець м. Полтава 1966 р.н. який мешкав та працював у Київському районі м. Полтава, на місці події було знайдено пакет з продуктами, гаманець це вказувало що людина ніяк не намагалася покінчити с життям, але в наслідок власної необачності та нехтування самими елементарними правилами безпеки призвело до трагічних наслідків. Як повідомив машиніст потягу він подав гучний звуковий та світловий сигнал, але людина чомусь не зупинилась а навпаки вирішила перебігти колію, перед їдучим потягом. Труп направлено до моргу 1-ї міської лікарні м. Полтава. Згідно акту смерть наступила в наслідок грубого зруйнування голови .

В котре міліція звертається до громадян бути більш пильними під час переходу по залізничним коліям, звертайте увагу на потяги що рухаються не забувайте що потяг неможливо в мить зупинити, це багатотонна машина чавить усе що трапляється їй на дорозі. В даному випадку хлопець якому лише 19 років постраждав з власної необачності та необережності.

Подальшу перевірку проводить лінійний відділ на ст. Полтава УМВС України на Південній залізниці

Коментарі

Оголошення
live comments feed...