• Головна
  • Полтавський Євромайдан : хроніка протестів
17:54, 17 грудня 2013 р.

Полтавський Євромайдан : хроніка протестів

Полтавський Євромайдан : хроніка протестів

Наприкінці листопада з ініціативи облорганізації «За Україну!» координаційна рада Полтавського євромайдану розширилася : окрім студентських середовищ та позапартійних громадських об’єднань до неї увійшли лідери провідних обласних організацій опозиційних партій. На початку грудня ця коордрада трансформувалася у обласний комітет національного спротиву, який розмістився у революційному наметі біля Полтавської ОДА. Учасники облкомітету національного спротиву ідеологічно-інформаційний напрям визначили як один із найважливіших під час протестної кампанії й обрали голову Полтавської облорганізації «За Україну!» Олега Пустовгара польовим командиром Полтавського Євромайдану з інформаційних питань.

Полтавські євромайданівці провели автопробіг головними вулицями облцентру на підтримку Київського Євромайдану, висловивши в такий спосіб підтримку ідеї позачергових виборів Президента та парламенту.

«Також ми не лише чітко сформулювали й озвучили на щоденних мітингах біля Полтавської ОДА три найважливіші вимоги Полтавського Євромайдану до обласної влади, але й влаштували низку резонансних масових акцій. По-перше, жорстко зажадали припинити цензуру на Полтавській ОДТРК «Лтава» і надати прямий ефір представникам Полтавського Євромайдану http://kolo.poltava.ua/2013/12/13/yevromajdan-u-poltavi-shturmuvav-derzhavnij-telekanal/. Завдяки масовому пікету біля адмінбудівлі цієї обласної державної телерадіокомпанії вдалося прорвати інформблокаду: лідери Полтавського євромайдану виступили у прямих ефірах http://www.poltava.pl.ua/news/25633/FМ – радіо «Ваша хвиля», проводового радіо та телебачення,що стало першою важливою перемогою всіх небайдужих полтавців, - розповів Олег Пустовгар. «Друга вимога тисяч полтавців - повернути полтавських «беркутівців» зі столиці додому, до рідного міста. Вручити відповідне послання голові ОДА письмово не вдалося, оскільки міліція забарикадувала всі входи облдержадміністрації, всупереч законодавству до адмінбудівлі ОДА не допустили навіть помічників народних депутатів, депутатів обласної та міської Рад. Відтак, колона протестувальників рушила до приміщення облУМВС. Заступник начальника управління повідомив, що у столиці перебуває 40 полтавських «беркутівців», - повідомив польовий командир Полтавського Євромайдану. За словами Олега Пустовгара, учасники безстрокової акції протесту на батьківщині Симона Петлюри висунули також третю вимогу до полтавської влади. Полтавці закликали ОДА припинити мордування працівників бюджетних сферhttp://www.poltava.pl.ua/news/25638/, яких регіонали разом із проплаченими «тітушками» силоміць звозять до столиці на так званий «антимайдан». 16 грудня відбулося пікетування Полтавської ОДАhttp://www.misto-tv.poltava.ua/news/15885/, а 17 грудня партія «За Україну!» разом із громадськістю та іншими опозиційними силами блокувала облофіс ПР.

Фото і відео з пікетування Полтавської ОДТРК «Лтава» тут http://kolo.poltava.ua/2013/12/13/yevromajdan-bilya-odtrk-ltava-u-poltavi-vimagav-pryamogo-efiru-fotoreportazh/ ,тут http://irt.pl.ua/video/1599 і тут http://www.poltava.pl.ua/news/25579/

Відеосюжет про акцію «Полтавський беркут-додому!»

Коментарі

Оголошення
live comments feed...