• Головна
  • Мамай оглянув ремонт у дитячому садку та подарував холодильник
12:29, 17 грудня 2013 р.

Мамай оглянув ремонт у дитячому садку та подарував холодильник

Полтавський міський голова Олександр Мамай з робочим візитом відвідав дошкільний навчальний заклад – ясла-садок № 41 «Гніздечко». Про це повідомили у Полтавській міській раді.

У садочку у 6 групах виховується 140 дітей, з них 22 дитини – з особливими потребами. В садочку функціонує два дефектологічних кабінети, кабінет психолога.

Колектив закладу налічує 40 працівників, 16 з яких – педагоги. Їх робота направлена на формування основ духовності особистості, розвиток пізнавальних інтелектуальних процесів, впровадження ідей гуманізації сучасного дошкільного простору та розвиток життєвої компетенції дитини. Виховання, реабілітація та соціалізація дітей з обмеженими можливостями – особливість «Гніздечка».

Заклад є базовим для студентів ПНПУ ім. В. Г. Короленка, слухачів курсів ПОІППО ім.Остроградського з напрямку «Корекційна освіта».

За бюджетні кошти у 2013 році тут зробили капітальний ремонт даху. За спонсорські та батьківські – поповнили матеріально-технічну базу дошкільного закладу.

Нині ж мер Полтави Олександр Мамай завітав до закладу з метою визначити, на яких моментах роботи закладу необхідно акцентувати увагу в наступному році, чим садочок забезпечений, в чому має потребу. Він поспілкувався з працівниками, а також батьками вихованців садочку.

Міський голова подарував дітям м’які іграшки та холодильник.

Мамай оглянув ремонт у дитячому садку та подарував холодильник, фото-1
Мамай оглянув ремонт у дитячому садку та подарував холодильник, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...