• Головна
  • Валерій Пархоменко розповів журналістам про підготовку області до Різдвяних і Новорічних свят
17:53, 16 грудня 2013 р.

Валерій Пархоменко розповів журналістам про підготовку області до Різдвяних і Новорічних свят

Валерій Пархоменко розповів журналістам про підготовку області до Різдвяних і Новорічних свят
Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Валерія Пархоменка на тему реалізації в області завдань Президента України Віктора Януковича, щодо захисту прав дитини.

Протягом Новорічних та Різдвяних свят в області відділи у справах сім’ї, молоді та спорту проведуть до 105 масових заходів,- повідомив Валерій Пархоменко журналістам.Це новорічні ранки, вечори для молоді, щедрівки – колядки, спортивні змагання та свята. До участі в заходах буде залучено 503 сім’ї, в яких виховуються 5 і більше неповнолітніх дітей, тобто 2212 дітей зазначеної категорії. Крім того не залишаться без уваги і 6000 багатодітних сімей, в яких виховуються від 3 до 5 дітей. Молодіжними та спортивними заходами буде охоплено майже 25 тисяч осіб.

За словами Валерія Пархоменка, у грудні пройде обласнаакція „Подаруй радість дітям” до Дня Святого Миколая, в ході якої400 дітей, які перебувають в 4 санаторно-лікувальних закладах області та в будинках - інтернатах соціального захисту населення, отримають іграшки вітчизняного виробництва та кондитерські набори, а також візьмуть участь в інтерактивній програмі.
Крім того Валерій Пархоменко порушив тему зимового оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги і підтримки.

Зимовим оздоровленням буде охоплено з 22 грудня по 11 січня 2013 року 123 дітей з числа багатодітних, малозабезпечених сімей, безпритульних та бездоглядних дітей обласних притулків та центру соціально-психологічної реабілітації дітей, - зазначив він. - Оздоровлення буде здійснено в санаторії-профілакторії «Івушка» Оздоровчого комплексу «Укртатнафта» Кременчуцького району. Всього планується оздоровити 350 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.Коментарі

Оголошення
live comments feed...