• Головна
  • У Полтаві група людей, яка допомогала Марії Говоровій, відкрила благодійний фонд та вже збирають кошти для дітей-інвалідів інтернату
15:27, 16 грудня 2013 р.

У Полтаві група людей, яка допомогала Марії Говоровій, відкрила благодійний фонд та вже збирають кошти для дітей-інвалідів інтернату

Фонд тепер має назву «Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «HelpGroup» і був створений після смерті молодої полтавки Марії Говорової. Сьогодні керівництво фонду прагне допомагати людям не тільки нашого міста, а й всієї України, які на своєму шляху потрапили у подібну складну ситуацію.

Але діяти організація почала із рідного міста – Полтава. Тому нещодавно фонд організував благодійну акцію «Подаруй дитині свято» для Зіньківського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів. Так, у «Злато місто» розмістили новорічну ялинку, на якій знаходяться іграшки у вигляді наліпок. Ці наліпки можна купити від 5 до 10 гривень.

Всі кошти, зібрані під час акції, підуть на придбання новорічних подарунків для дітей-інвалідів у дитячий будинок-інтернат. Кожен небайдужий полтавець може долучитися до благодійності. Приєднуйся! І «Подаруй дитині свято!».

Коментарі

Оголошення
live comments feed...