• Головна
  • У Полтаві люди вимагали не відправляти бюджетників на антимітинг
14:43, 16 грудня 2013 р.

У Полтаві люди вимагали не відправляти бюджетників на антимітинг

Кілька десятників полтавців пікетували обласну раду.

Сьогодні, 16 грудня, поряд з обласною радою відбувся мітинг полтавського Євромайдану. На цей раз люди виступали проти «стягування бюджетників» на антимайдан до столиці.

Перед початком акції мітингувальникам роздавали стрічки з символікою України та ЄС, а тим часом правоохоронці готувалися до можливого штурму адміністративної будівлі. Слід зазначити, що охороняли облраду близько трьох сотень міліціонерів. Всі події біля будівлі вони знімали на відеокамеру.

— На Євромайдані у Києві зараз знаходяться ті люди, яким дійсно не байдужа доля країни, — розповідає Олександр Артеменко, депутат міської ради. — На вихідних прихильники влади провели свій майдан, але туди влада звезла людей з усієї країни. Знаємо, що з нашого міста відправилися автобуси з представниками бюджетних установ.  Ми проти таких дій.

Мітингувальники підійшли до будівлі та зупинилися недалеко від сходинок, які ведуть до дверей будівлі.  Там вже по периметру розташовувалася міліція.

Через певний час до мітингувальників вийшов заступник голови — керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко разом з депутатом обласної ради Петром Вороною.
IMG_4918

— Ми прийшли сюди лише з однією метою — щоб влада не тиснула на бюджетників, — говорить Петро Ворона. — Людей силою примушують їхати підтримувати Президента. Жителі області, які зібралися на антимайдан, не поділяють поглядів влади, але їх силою заставили приїхати.

— Я передав звернення людей голові облради, — запевнив Валерій Пархоменко. — Кожну заявку бюджетників про такі порушення ми готові розглянути.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...