• Головна
  • Випускникам Стасівської гімназії можуть не дати документи про закінчення 9 і 11 класів
12:31, 16 грудня 2013 р.

Випускникам Стасівської гімназії можуть не дати документи про закінчення 9 і 11 класів

Депутат Стасівської сільради Диканського району Сергій Сєлін вважає, що якась нераціональна нелюбов начальника відділу освіти Диканської РДА Павла Черкащенка до Стасівської гімназії ім. М.Башкірцевої може завдати шкоди випускникам цього навчального закладу.

— Рік назад у селі спалахнув конфлікт, коли пан Черкащенко необґрунтовано намагався звільнити директора гімназії, — говорить Сергій Сєлін. — Тоді батьки відстояли керівника, якому довіряли. Але зараз Черкащенко ініціював на рівні Диканської райради питання про перейменування гімназії в ЗОШ І-ІІІ ступенів. Навіть проект рішення ради мав таку назву. Але депутати вирішили переатестувати й інші навчальні заклади і не робити такої вибірковості. А нещодавно Павло Черкащенко на батьківських зборах заявив, що у зв’язку із тим, що гімназія не відповідає статусу, то учням не видадуть документи про закінчення 9 та 11 класів. Я, як депутат, цілком погоджуюся із думкою батьків учнів гімназії, що це свавілля, яке не можна пояснити якось раціонально. Складається враження, що це щось особисте, адже гімназія неодноразово підтверджувала свій статус.

Нагадаємо, що нещодавно Ярославі Ткачук, учениці Стасівської гімназії імені М.Башкірцевої, призначено стипендію Президента України за перемогу у Міжнародному мовно-літературного конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...