• Головна
  • Полтавські модниці показали, як потрібно одягатися
11:05, 16 грудня 2013 р.

Полтавські модниці показали, як потрібно одягатися

14 грудня у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (Галереї мистецтв) пройшов показ мод авторського ательє “Nelli” полтавської дизайнерки Неллі Васейкіної. На показі представили колекції ексклюзивного вбрання.

“Доля вирішила за мене, ким мені бути, бо за своєю першою освітою я інженер-будівник, і тому до 22 років не замислювалася над тим, щоб створювати одяг. Мені стало цікаво, я поступово почала працювати над своїми речами, речами друзів”, – розповіла Неллі.

Згадала дизайнерка й свою першу річ, яку пошила.
“Це було у тяжкі 90-ті роки, я зшила блузу, за яку зі мною розрахувалися яблуками, це була перша річ, яку я виготовила на замовлення”, – сказала Васейкіна.

Також вона розповіла, що працює із усіма тканинами, але найбільше полюбляє створювати одяг із шовку. Поділилася Неллі й планами на майбутнє.

“На жаль, ми не показували поки свої роботи на Паризькому тижні моди, тому у нас є над чим працювати. Хочемо багато чого досягнути. Плануємо завоювати увесь світ”, – зазначила Неллі Васейкіна.

Протягом показу для гостей свої художні номери презентували Полтавський спортивно-танцювальний клуб “Акцент”, заслужена артистка України Наталія Май із дочками, співачка Ярослава Кривошеєва та ін.

12
86
73
5wx6pb3FlfIU

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...