• Головна
  • У лікарнях знаходяться до 70 активістів Євромайдану і 85 правоохоронців
12:19, 14 грудня 2013 р.

У лікарнях знаходяться до 70 активістів Євромайдану і 85 правоохоронців

Як повідомила міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова під час візиту до Полтави, у лікарнях Києва і досі знаходяться близько 70 постраждалих на Євромайдані та 85 правоохоронців.

За період з 30 листопада по сьогоднішній день трохи більше, ніж 480 осіб звернулися по медичну допомогу. Нині знаходяться у лікарнях Києва людей з громад десь 70. Я кажу десь, бо зранку ця цифра була одна, а зараз коливається через те, що частина виписана вранці, частина поступила. У госпіталі Міністерства внутрішніх справ знаходяться також постраждалі українці, які служать або у Внутрішіх військах, або у «Беркуті», або є працівниками Міністерства внутрішніх справ міста Києва різних районів. Цих громадян більше і вони з більш серйозними ушкодженнями, їм потрібне більш тривале лікування, – повідомила Раїса Богатирьова. – Люди постраждали на Євромайдані через провокацію, протистояння і застосування сили з обох боків.

Для запезпечення вчасного реагування медиків та надання якісної медичної допомоги у МОЗ випрацювали спеціальну модель роботи:

– Події на Майдані вимагали від нас вчасної реакції. Нами була випрацювана модель надзвичайно активної роботи медичних бригад, вони були посилені особовим складом медиків. Бригади швидких розташовані по території, на якій відбуваються масові заходи.

За словами міністра, до лікарень з Майдану зараз потрапляють з відмінними діагнозами від тих, що були 30 листопада, 1 грудня:

– Діагнози, з якими люди зараз поступають до лікарень значно відрізняються від тих, які були 1 грудня, 30 листопада і не пов’язані з травмами. В основному поступають люди у стані алкогольного сп’яніння, з обмороженням кінцівок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...