• Головна
  • В Кременчуцькій виправній колонії (№69), що на Полтавщині, проведено тиждень права
09:20, 14 грудня 2013 р.

В Кременчуцькій виправній колонії (№69), що на Полтавщині, проведено тиждень права

З 09 по 13 грудня 2013 року в рамках Всеукраїнського тижня права у Кременчуцькій виправній колонії управління  Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№69) було проведено ряд правоосвітніх заходів.

З метою підвищення рівня обізнаності засуджених в законодавчій базі, забезпечення дотримання гарантій та основоположних прав  людини та громадянина до проведення  індивідуальних та групових заходів долучилися не тільки працівники даної установи, а й  представники громадських та державних організацій.

Протягом тижня установу відвідали спеціалісти Кременчуцького міського центру зайнятості, які провели  із  засудженими практичне заняття  по складанню резюме, роз’яснили  порядок звернення до міських відділів центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні та навели перелік документів, які необхідно надати.

Також активну участь  у проведенні даних заходів взяли спеціаліст та юрист Кременчуцького центру сім'ї, дітей та молоді Олена Терещенко  та  Ірина Зятковська. Під час зустрічі із засудженими вони  відповіли на питання щодо реалізації соціальних гарантій  та ознайомили  з механізмом захисту порушеного права.

Засуджені отримали інформаційні буклети, пам’ятки, адреси органів та організацій,  до яких вони можуть звернутися за допомогою.

Розширену  консультацію  із персоналом установи та засудженими щодо практичної реалізації та застосування норм законодавства, отримання правової допомоги в умовах виконання покарань надано  начальником відділу  Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Артемом Павловим.

Про особливості виконання судових рішень та реєстрацію актів цивільного стану за участю засуджених консультували спеціалісти Головного управління юстиції у Полтавській області Наталія Король та Олена Сінєльнікова.

Протягом тижня  у відділеннях соціально-психологічної служби начальниками відділень  проводились лекції -бесіди на правову тематику, а саме  «Права засуджених та їх захист в місцях позбавлення волі» та «Міжнародні стандарти в галузі захисту прав засуджених та ув’язнених».

Не залишився осторонь і вчительський склад  середньої вечірньої школи №3 при Кременчуцькій виправній колонії (№69), який  провів  тематичні уроки «Права та обов’язки громадянина».

По завершенню тижня права керівництво установи зазначило, що дані заходи повинні проводитись постійно з метою своєчасного виявлення та розв’язання проблемних питань у забезпеченні дотримання прав та інтересів засуджених.

Прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області

23
56
4

 

Коментарі

Оголошення
live comments feed...