• Головна
  • Сьогодні у Диканському районі виникли проблеми з мобільним зв`язком МТС
18:02, 13 грудня 2013 р.

Сьогодні у Диканському районі виникли проблеми з мобільним зв`язком МТС

Сьогодні у жителів селища Диканька та деяких околишніх сіл виникли складнощі з мобільним зв`язком. Абоненти мобільного оператора МТС не могли нікуди зателефонувати з початку першої години ночі і до одинадцятої години дня.

У сервісній службі МТС пояснили, що зараз дійсно можуть виникати складнощі зі зв`язком по причині проведення робіт по модернізації мережі у Полтавській області. Співробітник компанії МТС пояснив, що модернізація відбувається, щоб на новорічні свята мережа могла витримувати значні навантаження. Нагадаємо, що днями МТС примусово підключив усіх абонентів до послуги «Безлімітний новий рік», знявши за це 5 грн. Інформація про це надходила у смс. Але залишається питання: чи всі помітили це повідомлення і зможуть відключити таку акцію? (наприклад літні люди, які користуються лише функцією «подзвонити» в телефоні). Всі хто не бажає підключатися до послуги може відмовитися від неї надіславши комбінацію *101*13# і повернути свої гроші.

Інформація, що роботи по модернізації у Диканському районі вже завершені ще не надходила, тому неполадки зі зв`язком можуть ще виникати. Стосовно проблем з мережею можна звертатися за номером 135 з мобільного.

Нещодавно жителі Полтави теж мали проблеми зі зв`язком від мобільного оператора МТС. А саме мешканці мікрорайону Браїлки з 21 по 23 листопада майже не мали стабільного покриву мережі і відповідно не могли нікуди телефонувати зі своїх мобільних, які обслуговує МТС. Найбільше люди були обурені, що їх не попередили про можливі перебої з мережею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...