08:34, 13 грудня 2013 р.

Пригоди італійців в ПОЛТАВІ

З 9 грудня в Інститут свинарства і агропромислового виробництва НААН приймав делегацію з Болонського Університету (Італія). До інституту завітали провідні вчені, серед яких декан факультету тваринництва і ветеринарної медицини, професор Леонардо Нані Коста, професор кафедри генетики Стефанія Д' Олівія та аспірант факультету тваринництва і ветеринарної медицини Агнеса Агудіні.

Захід відбувся у рамках Міжнародної наукової програми Європейського союзу «EXCELMEAT» участь у якій приймає Інститут свинарства і АПВ НААН. Під час візиту гості ознайомилися з інститутом, напрямками досліджень лабораторій і відділів, зробили ряд доповідей. Зокрема, загальну про Болонський Університет, його історію і сьогодення, організацію наукових досліджень, їх фінансування і розвиток. Також пролунала інформація про генетичне удосконалення великої білої породи свиней в Італії, про європейські підходи до організації процесу забою свиней, з метою запобігання негуманного відношення до них та супутніх втрат.

Крім того, гостям були представлені окремі доповіді дослідників приймаючої установи. Під час візиту і окремо на організованому круглому столі було обговорено напрями можливого співробітництва між вченими Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН та Болонського Університету, як в рамках програми «EXCELMEAT», так і поза цією програмою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...