• Головна
  • Майже 18 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими ГУ Міндоходів Полтавщини
12:40, 12 грудня 2013 р.

Майже 18 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими ГУ Міндоходів Полтавщини

Майже 18 мільйонів гривень збитків відшкодовано до бюджету слідчими ГУ Міндоходів Полтавщини

Як повідомив заступник начальника - начальник слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області Олег Пищенко протягом січня – листопада 2013 року до слідчих підрозділів надійшло 614 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, з яких слідчими до ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань) внесено 431 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення, з них 257 за ст.212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків).

Всього протягом вказаного періоду слідчими розслідувалось 536 кримінальних проваджень, тоді як протягом аналогічного періоду 2012 року розслідувалось лише 104 кримінальних проваджень (справ).

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались по 189 провадження закінчено, та 34 направлено до суду. Збитки по закінчених провадженнях склали 20,7 млн.грн., з яких до бюджету відшкодовано 12,1 млн.грн..

З метою відшкодування завданих державі збитків накладено арешт на суму 5 млн.грн., та 5,5 млн.грн. відшкодовано до бюджету по 155 провадженнях, закритих слідчими на підставі п.2 ст.284 Кримінально-процесуального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...