• Ветерани Полтавщини завоювали шість медалей чемпіонату країни
11:05, 12 грудня 2013 р.

Ветерани Полтавщини завоювали шість медалей чемпіонату країни

У Севастополі завершився відкритий чемпіонат країни у категорії «мастерс», в якому змагалися представники 33-х ветеранських плавальних клубів України і 11-ти клубів Росії.

Наші земляки у Севастополі завоювали загалом 6 медалей: дві срібні і чотири бронзові. Чотири медалі в активі членів ветеранського клубу плавання «Кремінь Мастерс». Кременчужанин Михайло Мандрика (номінація 30-34 роки) завоював срібну медаль у комплексному плаванні на дистанції 200 метрів з результатом — 2 хвилини 37,81 секунда і бронзову — на 50-метрівці брасом (33,88 сек.). Його одноклубник Андрій Лобанов (номінація 50-54 роки) виборов дві бронзові медалі: на 100-метрівці вільним стилем (1 хвилина 13,07 секунди) і на дистанції 200 метрів комплексного плавання (3:06,20).

А представник плавального ветеранського клубу «Полтава» Дмитро Наказний (номінація 30-34 роки) завоював дві медалі відкритого чемпіонату країни у комплексному плаванні: срібну — на дистанції 200 метрів (3 хвилини 06,08 секунди) і бронзову — на 400 метрів (7:13,97).