• Головна
  • В ОКІА «Новини Полтавщини» пройшла прес-конференція першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка
17:42, 11 грудня 2013 р.

В ОКІА «Новини Полтавщини» пройшла прес-конференція першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщни» відбулася прес-конференція першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка, на тему реалізації в області завдань Президента України Віктора Януковича щодо стимулювання підвищення зайнятості населення та створення робочих місць.

За словами Віктора Животенка, Полтавщина перебуває на другому місці серед інших областей України по капітальних вкладеннях в будівництво на одного жителя.

  • Ми йдемо рівно і стабільно, - зазначив він. - Наразі ми виконали близько 90% минулорічних показників, в той же час Україна на 83% порівняно з минулим роком, враховуючи такі мегаполіси як Київ, будівництво в яких іде високими темпами, незважаючи ні на що. Стосовно житлового будівництва, то через те, що будівництвом у нас займаються лише декілька фірм, виник монополізм, а, відповідно, і високі ціни на житло. Ми намагаємось впливати на ці процеси, і посилити конкуренцію шляхом запрошення в область будівельних фірм які могли б конкурувати.

Також в ході прес-конференції Віктор Животенко розповів журналістам про роботу ЖКГ Полтави, та ситуацію, яка склалась в області зі створенням ОСББ.

Порушувалася тема опалювального сезону.

  • Ми забезпечили Полтавську область інструментарієм та потенціалом для того, щоб пройти зимовий період в штатному режимі, - повідомив Віктор Животенко. – Сьогодні ми працюємо в посиленому режимі, чергують цілодобово диспетчерські та інші служби. Ми впевнилися в тому, що це дієві структури, які дозволяють оперативно реагувати на нештатні ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...