• Головна
  • Вісім засуджених Полтавської виправної колонії (№64) отримали паспорти
17:08, 11 грудня 2013 р.

Вісім засуджених Полтавської виправної колонії (№64) отримали паспорти

На минулому тижні в Полтавській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№ 64) відбулась зустріч засуджених з представниками Ленінського районного сектору у м. Полтава управління Державної міграційної служби України в Полтавській області

У ході зустрічі засуджені дізнались про основні завдання, які виконує Державна міграційна служба в частині громадянства України, отримали інформацію щодо особливостей реєстрації фізичних осіб та здійснення державного контролю за дотриманням законодавства у сфері міграції.

Також, працівники ДМСУ ознайомили присутніх з основними змінами, які відбулися у Державних інститутах, відповідальних за міграційну політику, відповідно до плану реформ Центральних органів виконавчої влади, розпочатих Президентом України.

По завершенню заходу вісім засуджених офіційно отримали паспорти.

– Засуджені не мають паспортів з різних причин, - розповідає начальник Полтавської виправної колонії (№64) Віктор Пивоваренко, - Але які б не були ці причини, документи необхідно відновлювати, видавати вперше, оскільки соціальна адаптація осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, без паспорту не можлива. Отримання паспорту це один із кроків до повноцінного життя на волі (працевлаштування, реєстрація за місцем проживання тощо), тому адміністрація установи та представники Ленінського районного сектору у м. Полтаві управління ДМС України в Полтавській області роблять все можливе для вирішення проблемних питань паспортизації засуджених в місцях позбавлення волі.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...