• Головна
  • В облдержадміністрації обговорили участь Полтавщини в Проекті українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах»
09:34, 11 грудня 2013 р.

В облдержадміністрації обговорили участь Полтавщини в Проекті українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах»

  11 ГРУДНЯв облдержадміністрації відбулася зустріч голови ОДА Олександра Удовіченка та голови облради Івана Момота з експертом Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» Клаусом Хаарсом, в ході якої сторони обговорили подальшу участь Полтавської області в Проекті. Також у заході взяли представники міст-учасників та представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

  • Для участі в Проекті було створено консорціум міст: Миргород, Лубни, Полтава та Комсомольськ, - повідомив Олександр Удовіченко.

За словами Олександра Удовіченка, метою Проекту є підтримка здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект підтримуватиме відповідні заходи міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

  • Енергетичний тягар на бюджет, є спільною проблемою українських та німецьких міст, - зазначив Клаус Хаарс. – Німеччина з цим стикнулась ще 20 років тому, тому щоб протистояти цьому довелося шукати альтернативні рішення. За цей час ми накопичили певний досвід, яким хочемо поділитися з українськими колегами.

В ході зустрічі Зустрічі міста-учасники представили напрацювання в сфері енергоефективності, обговорили концепції організації координаційної роботи консорціуму та потенційної співпраці з Проектом українсько-німецького співробітництва «Енергоефективність у громадах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...