• Головна
  • Столичного лікаря звільнили за правильний діагноз потерпілому мітингувальнику
08:31, 11 грудня 2013 р.

Столичного лікаря звільнили за правильний діагноз потерпілому мітингувальнику

Лікарстоличної лікарнішвидкої допомогизалишиласябезроботи,тому щовизналаважкотравмованимзаарештованого наБанковійхлопця. Вчорау жінки був останній робочийдень.

Повідомленняз посиланнямнаСТБ.

«Япростонаписаладіагнозі те, щовін потребуєцеребрально-відновномулікуванні.Івсе!» - каже лікарВалентинаГригор'єва.

ВалентинаГригор'єва - відомий в Україні психіатр. Їй вдавалося витягувати хворих з того світу, особливо знається лікар на травмах голови.

«Я знаю наслідки важких травм голови. Вони з часом стають абсолютними ідіотами і психічно хворими», - пояснює лікар.

На арештованому на Банковій 23-річному Єгору Превір немає живого місця. Там, в залі суду, хлопець весь час втрачав свідомість. Зрештою його забрала швидка.

«Він при обстеженні двічі втрачав свідомість. Тобто травма голови, і плюс ніс поламаний. Тобто це говорить про тяжкості травми голови. Так не можна було писати, напевно, що потребує лікування, а кинути його в СІЗО», - розповідає лікар Валентина Григор'єва.

Вона просто дотримувалася клятви Гіппократа. Але її змусили написати заяву про звільнення і зібрати речі. Колеги засмучені. Головний лікар звинувачує психіатра відразу в купі порушень.

Тим часом Валентина востаннє йде по коридорах рідної лікарні. Вона перелякана. Але і радіє, бо виконала свій обов'язок. Завдяки її медичному висновку - Єгора Превір поки ще залишили лікуватися.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...