![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
12:03, 10 грудня 2013 р.
Полтавські освітяни вшанували пам’ять Бориса Грінченка
У липні минулого року Верховна Рада України визначила відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження письменника, громадського діяча Бориса Грінченка.
Літературно-мистецька презентація життєвого і творчого шляху письменника у виконанні вихованців ЗНЗ № 8 на чолі з учителем Юлією Якименко, ґрунтовний виступ провідного наукового співробітника музею Вікторії Пащенко про маловідомі сторінки біографії ювіляра, у якому приклади творчого і особистого спілкування та дружби Б. Грінченка з багатьма письменниками, активними учасниками літературного процесу кінця XIX і першого десятиліття XX століття, а також фрагменти фільмів про людину, що більше працювала, ніж жила, — усе це забезпечило високу атмосферу духовності урочистого зібрання. Презентація завершилась вікториною для вчителів, а кращі знавці творчості письменника отримали подяки.
У вересені-грудні цього року у загальноосвітніх навчальних закладах Полтави пройшла низка подібних заходів: конференції, «усні журнали», «круглі столи», години спілкування, віртуальні подорожі, конкурси.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...