• Головна
  • Через брехню нардеп Сергій Каплін буде судитися із МВС
09:29, 10 грудня 2013 р.

Через брехню нардеп Сергій Каплін буде судитися із МВС

Головним аргументом таких дій нардепа є  завідомо неправдиві (занижені) відомості про кількість учасників опозиційних мітингів та акцій, повідомляють у прес-службі.

Сергій Каплін впевнений, що під час «Маршу мільйона» на Євромайдані було близько 1 мільйона учасників, а МВС нарахувало 100 тисяч. Це, на думку нардепа, вже не вперше. Тому він подав позов до суду щодо міліцейського маніпулювання даними кількості учасників Євромайдану.

  - Платники податків щороку віддають МВС 16 мільярдів гривень. Замість боротьби з корупцією та бандитизмом - вони займаються піаром Януковича та брешуть нам. – впевнено заявив нардеп.

-Ми маємо змусити МВС подавати чесні відомості про все, що відбувається в Україні. Нехай прийдуть до суду, пояснять, за якою методикою та яким чином вони встановлюють кількість учасників масових акцій, а також нехай нададуть суду і мені роз'яснення, ЧОМУ кількість учасників ОПОЗИЦІЙНИХ владі акцій ЗАВЖДИ занижується в декілька разів, зате кількість учасників провладних мітингів від ПР — завищується в 3-6 разів. - резюмував Сергій Каплін.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...