• Головна
  • Британська Cadogan Petroleum продасть полтавські нафтогазові ліцензії
17:15, 31 серпня 2009 р.

Британська Cadogan Petroleum продасть полтавські нафтогазові ліцензії

Cadogan Petroleum Plc (Велика Британія), що займається розробкою вуглеводневих родовищ, допускає продаж або передачу ліцензій, які не є для компанії стратегічними. Як сказано в повідомленні компанії, Cadogan не досягла успіху в капіталізації базисних активів на Покровському, Пирківському й Загорянському родовищах Полтавської області. "Компанія буде продовжувати раціоналізувати свій портфель активів шляхом продажу або передачі всіх ліцензій, що не є стратегічними; зменшувати видатки й зобов'язання у відповідності зі зниженням рівня виробничої діяльності, а також реалізувати кошти, отримані від збуту надлишкового інвентаря", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з цим, рада директорів скоротила стратегічні плани щодо одночасного створення безлічі свердловин зі значними видатками за кожною з ліцензій. Бурові роботи на Пирківському, Покровському й Загорянському родовищах зупинені до завершення наступної оцінки даних.

Відповідно до результатів проведеної оцінки даних, рада директорів здаcть в оренду нерозпродані активи з метою зменшення першочергових інвестиційних зобов'язань Cadogan.

Залежно від результатів оцінки даних, буде ухвалене рішення щодо рентабельності випробуваних нафтогазових зон і можливих альтернатив розробки. "Робота на невеликих родовищах в Україні буде обмежуватися виробничою діяльністю й технічними модифікаціями, які потрібні для продажу цих активів", - сказано в повідомленні. У цей момент проводиться інвентаризація майна Cadogan, яку планується завершити до вересня, після чого компанія сподівається здійснити продаж надлишкового обладнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...