• Головна
  • Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3-го січня
11:02, 6 грудня 2013 р.

Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3-го січня

5 грудня у приміщенні Палацу дитячої та юнацької творчості відбулася зустріч майбутніх студентів з представниками Вищих навчальних закладів міста, яка мала назву «Все про ЗНО-2014». Вона була організована управлінням освіти виконкому міської ради.

Про особистості вступної кампанії 2014 року майбутнім абітурієнтам розповідали директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко та представники полтавських вишів.

— Особливих змін у вступній компанії в порівнянні з минулими роками не відбулося, — розповідає Володимир Онищенко, ректор технічного університету. — Максимум студенти можуть подати заяви до 5-ти вищих навчальних закладів.

Реєстрація на ЗНО розпочнеться 3 січня і триватиме до 5 березня включно. Ті, хто не встигне вкластися в ці терміни, втратить можливість складати іспити цього разу. Результати по всіх предметах будуть оголошені до 8 липня. Так звана додаткова сесія відбудеться у Харкові в липні. На неї будуть допускатися школярі, які допускалися на основну, але з поважної причини не змогли з'явитися на ній. Раніше Міносвіти визначило перелік предметів для ЗНО-2014.

Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3 го січня

Реєстрація на ЗНО для полтавців розпочнеться 3 го січня

При вступі можна обрати до чотирьох предметів.

Документи, які потрібні для реєстрації на ЗНО: ксерокопія паспорта (лише перша сторінка) або свідоцтво про народження (якщо паспорт ще не видали), оригінал довідки з навчального закладу, дві фотокартки 3 на 4.  Все це потрібно відправити замовним листом. Окрім цього потрібно надіслати реєстраційну картку, яку можна відправити через Інтернет або через пункти, розташовані у Вищих навчальних закладах міста (загалом їх чотири).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...