• Головна
  • Олександр Коваль перевірив готовність дитсадка «Золотий колосок» до роботи
12:28, 5 грудня 2013 р.

Олександр Коваль перевірив готовність дитсадка «Золотий колосок» до роботи

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль відвідав дитячий садок №4 «Золотий колосок», відкриття якого планується 18 грудня. Посадовець перевірив готовність закладу до роботи, оглянув внутрішні приміщення, харчоблок та котельню.

  • Дане приміщення було побудоване близко150 років тому, - повідомив Олександр Коваль журналістам. – Тому його відновлення потребувало вкладення значних коштів. Загалом у реконструкцію дитсадка «Золотий колосок» вкладено 4,4 мільйона гривень з державного та місцевого бюджетів. Наразі вся підготовча робота закінчена і заклад готовий приймати дітей. Залишилися лише незначні організаційні питання, які до відкриття будуть вирішені. Усі меблі, обладнання в харчоблоку та котельній нові, саме приміщення в чудовому стані. Тому я думаю діти ходитимуть сюди з задоволенням.

За словами Олександра Коваля, обласна влада, реалізуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, проводить постійну роботу з ремонту наявних та будівництва нових дитсадків.

  • Дошкільний напрямок є одним з пріоритетів для нас,- наголосив посадовець. – Адже в ньому закладається фундамент майбутнього розвитку дитини, а відповідно - і майбутнього держави в цілому.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...