• Головна
  • У Полтаві відкрилася виставка до Дня місцевого самоврядування
18:13, 3 грудня 2013 р.

У Полтаві відкрилася виставка до Дня місцевого самоврядування

Сьогодні в музично-драматичному театрі ім. М. В. Гоголя з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні, відкрилася документальна виставка «З історії місцевого самоврядування на Полтавщині» . У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко, голова облради Іван Момот, посадові особи органів місцевого самоврядування області, представники громадськості. Метою виставки стало ознайомлення громадськості з архівними документами, що свідчать про становлення та розвиток органів місцевого самоврядування на Полтавщині. Вона складається із трьох розділів, складених за хронологією: розвиток місцевого самоврядування в період входження українських земель до складу Російської імперії; діяльність органів місцевого самоврядування за радянської доби; сучасна історія місцевого самоврядування в Україні (у т.ч. на Полтавщині).

Виставка підготовлена на основі документів Державного архіву Полтавської області.

- Працівники місцевого самоврядування та депутати району завжди були важливою складовою влади, - зазначив Олександр Удовіченко. - Без них неможливо вирішити важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання області.

За словами Олександр Удовіченка, спільні дії виконавчої влади та місцевого самоврядування, дозволять реалізувати на Полтавщині соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича.

Удовіченко виставка

Удовіченко виставка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...