• Головна
  • У Полтаві відкрилась фотовиставка «Без бар'єрів»
15:30, 3 грудня 2013 р.

У Полтаві відкрилась фотовиставка «Без бар'єрів»

Сьогодні у Полтаві у переході "Злато місто" відбулося відкриття  фотовиставки, що має назву "Без бар'єрів". Виставку приурочено до Міжнародного дня інваліда. Організаторами даного заходу є Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, що вже не перший рік допомагає людям із обмеженими фізичними можливостями реалізувати себе у різних сферах життєдіяльності спільно з фізкультурно-спортивним клубом інвалідів "Віра".

На фотовиставці представлено більше 50 любительських фото, на яких зображені інваліди, що досягли великих успіхів у спорті та дозвіллі. Головним завданням даної фотовиставки є демонстрація надзвичайної сили волі та прагнень цих людей пристосуватися до самостійного життя у суспільстві, їх постійне самовдосконалення та розвиток. А також привернути увагу оточуючих до тих проблем, які існують у людей із обмеженими фізичними можливостями.

Фотовиставка працюватиме з 3 по 27 грудня 2013 року, тож кожен перехожий зможе її відвідати та переконатися, що кожен день у житті людей з особливими потребами, незважаючи на деякі невдачі та смуток, наповнений надіями на краще, яскравими подіями та маленькими перемогами.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...