• Головна
  • У Полтаві стартував благодійний аукціон побачень «Під крилом янгола»
12:06, 3 грудня 2013 р.

У Полтаві стартував благодійний аукціон побачень «Під крилом янгола»

Сьогодні, 3 грудня, у Полтаві розпочався благодійний аукціон побачень "Під крилом янгола", організатором якого є благодійна організація "Взаємопоміч".

Метою аукціону є збір коштів для придбання медичного обладнання (Перфузору) в онкогематологічне відділення ДМКЛ, що знаходиться на Рибальського 10а.

В рамках благодійного проекту "Під крилом янгола" було проведено ряд концертів, на яких вдалося зібрати 5017 гривень. Проте, цих коштів не вистачає для для придбання необхідного обладнання. Тому, влаштовано благодійний аукціон, під час якого кожен бажаючий може "купити" собі пару чи "продати" себе як лот. Для цього створено 2 альбоми: "Хлопці" та "Дівчата". Беручи участь в Аукціоні, Ви "купуєте" побачення з людиною, яка піде з вами на каву, на вечірку чи в кіно, може зіграти з Вами в боулінг чи насолодитись прогулянкою по місту.

Ось деякі правила Аукціону, що визначені БО "Взаємопоміч":

Термін прийому фотографій:
01.12.2013 - 20.12.2013
Початок торгів:
01.12.2013
Прийом ставок припиняється 20.12.2013 об 23:59
Оплата проводиться 21.12.13 та 22.12.13 до 20.00

УМОВИ УЧАСТІ
Кожен бажаючий подає заявку організаторам,
Сюди - http://vk.com/serik1988 (Сережка Гаврилюк)
Або сюди - http://vk.com/id229819450 ( Ирина Никулина)
вказуючи:

* ПРІЗВИЩЕ ТА ІМ'Я
* ВІК
* номер телефону

Також кожен бажаючий може стати волонтером БО "Взаємопоміч" заповнивши анкету волонтера. Приєднуйтесь до нашої дружньої команди.

УМОВИ АУКЦІОНУ
*** Стартова ціна "лоту" 10 грн***

*** Ставки можна підвищувати лише сумами кратними 5-10 грн. Невірні ставки будуть видалятися або округлюватися до більшого числа***

*** Прийом ставок проводиться у коментарях фотографії!!***

*** Учасниками повинні бути особи яким виповнилось 16 років (та свідомі люди, які самі несуть за себе відповідальність:))***

*** Побачення та збір коштів будуть відбуватись ТІЛЬКИ в Полтаві

*** Всі ставки зроблені після завершення аукціону (20.12.2013 в 23:59:59) анулюються***

*** Видаляти свій лот після подачі заявки ЗАБОРОНЕНО!!!!!!! В разі неможливості подальшої участі відмінити свою участь можна лише після погодження з організаторами та якщо під нею немає жодної ставки***

*** Прогулянка з людиною яка купила з Вами побачення є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ!***

Зустріч і оплата лотів проходить 21.12.13 та 22.12.2013. Вид побачення та час Ви обговорюєте одне з одним, тобто переможець з тим, кого він виграв. І майте на увазі, що ми знімаємо з себе відповідальність щодо побачення, та його наслідків, але щиро маємо надію, що ви проведете максимально весело та чудово Ваш час.

АЛЕ ПАМ'ЯТАЙТЕ! АКЦІЯ Є БЛАГОДІЙНОЮ, А НЕ ТІЛЬКИ РОЗВАЖАЛЬНОЮ! Обдумано робіть Ваші ставки та ретельно перевіряйте інформацію під Ваш фото.

Давайте усі разом допоможемо зібрати кошти для придбання медичного обладнання в онкогематологічне відділення, яке потім врятує життя людям!

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...