• Головна
  • В облдержадміністрації розповіли журналістам про державну політику в сфері соціального захисту населення
16:13, 2 грудня 2013 р.

В облдержадміністрації розповіли журналістам про державну політику в сфері соціального захисту населення

Сьогодні в ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція першого заступника директора Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Ніни Черняк.

  • Одним з напрямів соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича на 2012-2013 рік стало посилення державної підтримки сімей, які виховують дітей-інвалідів та запровадження системи реабілітаційних заходів з метою повного охоплення реабілітацією дітей-інвалідів, - повідомила вона, відповідаючи на запитання журналістів. - Для якісної комплексної реабілітації та соціальної адаптації дітей-інвалідів створено 5 центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів (Кременчук, Полтава, Лубни, Миргород, Гадяч), які проводять соціальну реабілітацію дітей-інвалідів, проживаючих в області.

За словами Ніни Черняк, протягом 9 місяців 2013 року центри соціальної реабілітації дітей інвалідів надали реабілітаційні послуги 735 дітям-інвалідам. Започатковано направлення дітей-інвалідів з віддалених сільських населених пунктів до територіально наближених центрів соціальної реабілітації. Організацію перевезення дітей-інвалідів здійснювали районні управління праці та соціального захисту населення.

Крім того Ніна Черняк порушила тему оздоровлення інвалідів у санаторно-курортних умовах.

  • На початок 2013 року в областіна обліку для забезпечення путівками перебувало7591 інвалідів, - зазначила вона. -Зних протягом 9 місяців поточного року оздоровлено 414 інвалідів. На початок року в області перебувалона обліку для забезпечення путівками2174 ветерани війни. Для їх оздоровлення з Мінсоцполітики надійшло 826 путівок. За 9 місяців поточного року у санаторіях підпорядкованих Мінсоцполітики оздоровлено 436 ветеранів війни.

Як повідомила Ніна Черняк, у 2013 році на закупівлю санаторно-курортних путівок за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам було спрямовано 2,1 млн. грн.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...