• Головна
  • Майже 98% суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Полтавщини оформлюють митні декларації в електронному вигляді
15:51, 27 листопада 2013 р.

Майже 98% суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Полтавщини оформлюють митні декларації в електронному вигляді

  Майже 98% суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Полтавщини оформлюють митні декларації в електронному вигляді

„За 10 місяців поточного року Полтавською митницею Міндоходів оформлено понад 37 тисяч електронних митних декларацій. Так, в жовтні цього року майже 150 підприємств здійснювало декларування із застосуванням електронних митних декларацій”, - повідомив начальник Полтавської митниці Міндоходів Сергій Іванов.

За словами Сергія Іванова, спостерігається стійка позитивна динаміка у збільшенні кількості оформлених електронних митних декларацій. Так, їх відсоток зріс з 5% у січні 2012 року до 97,6% у жовтні 2013 року. Зокрема, якщо за 10 місяців минулого року в електронному вигляді митні декларації оформили 15,1% суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, то за аналогічний період 2013 року їх кількість зросла до 89%. Відповідна динаміка і в жовтні поточного року. Так, якщо у жовтні 2012 року 34,1% суб’єктів ЗЕД області оформили митні декларації в електронному вигляді, то у жовтні поточного року – їх вже 97,6%

Електронне декларування – це європейська норма, яка поступово стає реальністю роботи митниці і є одним з пріоритетних завдань Міністерства доходів і зборів України. Серед основних переваг електронного декларування та безкоштовного отримання електронних цифрових підписів у Акредитованому центрі сертифікації ключів Міністерства доходів і зборів - безпаперове митне оформлення товарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...