![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
фото
18:09, 24 листопада 2013 р.
У Полтаві стартувало нове ток-шоу «Полтавські дебати»
фото
Шоу організувала студія "Місто". Перші дебати відзняли 23 листопада, тема першого ток-шоу була досить актуальною для сьогодення мешканців міста - "Міський громадський транспорт у Полтаві". На дебатах обговорювались такі питання, як культура поведінки кондукторів та водіїв, тарифи, маршрути.
![IMG_1421](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/233c2d3a9923106e85780ffaa94cb495.jpg)
У шоу прийняли участь відомі громадські діячі Полтави, журналісти, представники ДАІ та політичних діячів, а також люди з народу, які розповіли про свої неприємні "пригоди" у громадському транспорті.
![IMG_1422](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/6518f49cd0b0eae316bc1e528db48ff3.jpg)
![IMG_1424](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/ab0dd10d5a310bd49a3ff89f1f82b3f1.jpg)
![IMG_1426](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/16cbf9e04f7a5a11fc71bec52dea3fcb.jpg)
![IMG_1429](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/9dc12a09e2c009c31e4af37dfb614c59.jpg)
Спеціально запрошені гості із міської влади так і не спромоглися відвідати "Полтавські дебати", тому були присутні у студії у вигляді "мовчазних ляльок".
![IMG_1425](https://s.0532.ua/upload/images/news/intext/529/0da4f1a2a6/8a1f977fc0b2c88a07966e0e4ec93f5d.jpg)
Повний випуск ток-шоу "Полтавські дебати" вже дуже скоро можна буде побачити на телеканалі "Місто".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...