09:28, 23 листопада 2013 р.
Центр позашкільної освіти дає можливість юним полтавцям обрати свій освітній маршрут майже у 50 творчих об'єднаннях
У міському Центрі позашкільної освіти урочисто відкрили виставку декоративно-ужиткового мистецтва «Політ фантазії безмежний», яка зібрала в стінах закладу не лише вихованців, але й їх батьків, дідусів та бабусь, просто небайдужих до прекрасного полтавців.
Усіх, хто завітав до центру на зустріч із творчістю, привітала заступник міського голови Світлана Порохня. Вона відзначила високу цінність закладів позашкільної освіти та педагогів, які навчають дітей творити таку красу, розвивають їх естетичний смак, навчають терпінню та працелюбності.
Саме в позаурочний час, займаючись у різноманітних гуртках, дитина має змогу розкрити свої таланти, самовиразитися, реалізуватися. Не буває нетворчих дітей, є діти, яким не створили умов для всебічного розвитку. І ми, дорослі, маємо усвідомити свою відповідальність перед підростаючим поколінням. Від того, що ми зуміємо дати нашим дітям, залежить те, якими вони виростуть. Президент України Віктор Янукович, зазначила Світлана Порохня, робить дуже серйозний акцент на цьому питанні, ставлячи перед Урядом, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування конкретні завдання з розширення мережі закладів позашкільної освіти, гуртків та клубів за місцем проживання!
Полтавський міський ЦПО є чудовим прикладом реалізації права дитини на розвиток своїх творчих здібностей, адже тут юні полтавці віком від 6 до 18 років мають можливість обрати свій освітній маршрут майже у 50 творчих об'єднаннях, а це і гімнастика, і спів, моделювання, ліплення з глини, живопис, паперопластика, туризм, картинг, вільна боротьба, фото- та відео-майстерність. Крім того, заняття є безкоштовними. А викладачі Центру – дійсно мають золоті руки і серця!
Світлана Порохня нагородила грамотою одного з кращих педагогів Центру – Людмилу Панчук, роботи якої представлені на виставці. Людмила Іванівна відкрила для себе не один вид декоративно-ужиткового мистецтва. Її творчий шлях у ЦПО розпочався у 1990 році, коли вона очолила гурток «Макраме». У наступні роки в програмі з’явилися нові техніки, такі як «ізонитка», «печворк», «флористика», «м’яка іграшка», «айріс фолдінг». Саме тому в 2003 році гурток здобув нову назву – «Чарівниця». Адже неймовірний талант, працьовитість, педагогічний хист Людмили Панчук запалює яскраві іскри майстерності у юних вихованках. Незмінним еталоном для дівчат стають вироби їх наставниці. Зерно творчості, які сіє Людмила Іванівна дає гарні сходи на полях майстерності: дві її учениці після навчання у вишах повернулись працювати в Центр.
Також грамоти та подяки отримали вихованці школи та найактивніші батьки.
Творчість – це світ навколо нас, це краса, що оточує людину з перших хвилин її земного буття, хвилює і бентежить людську душу, намагається запалити бажанням до пізнання чогось нового, бо прекрасне завжди народжується в праці. А заняття в гуртках декоративно-прикладного мистецтва – це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, працьовитих вправних рук. І сьогодні саме результат праці рук і сердець вихованців та викладачів закладу можна побачити, відвідавши виставку «Політ фантазії безмежний».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...