![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
17:31, 19 листопада 2013 р.
Полтавська область: рятувальники ознайомили дітей з правилами безпеки життєдіяльності
18 листопада працівниками Миргородського районного відділу Управління ДСНС України у Полтавській області в дошкільному навчальному закладі №5 м. Миргород було проведено відкритий урок з основ безпеки життєдіяльності.
Захід проводився у рамках «Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності» та відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо всебічного розвитку кожної дитини.
Рятувальники у ігровій формі розповіли дітлахам про правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Організували для дівчаток та хлопців веселі конкурси й вікторини. Продемонстрували малечі елементи бойового одягу та спорядження. Особливу цікавість у присутніх викликали спеціальні автомобілі, за допомогою яких вогнеборці рятують людей та майно від наслідків надзвичайних подій. Діти мали змогу не лише оглянути спеціальну техніку, але й потримати у руках пожежно-технічне обладнання, уявивши себе на мить справжнім рятувальником.
Агітаційно-профілактична робота з дітьми та дорослими в області ведеться постійно. Щоб роз’яснити громадянам правила пожежної безпеки рятувальники відвідують усі навчальні заклади Полтавщини, а також запрошують до пожежно-рятувальних частин, щоб наглядно та більш детально розповісти про специфіку оперативно-рятувальної служби.
![]()
| ![]()
|
![]()
| ![]()
|
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
09:39, 15 липня
05:42, 19 липня
07:30, 17 липня
10:00, 25 липня
11
live comments feed...