• Головна
  • На Полтавщині роблять доступною соціальну інфраструктуру для людей з обмеженими фізичними можливостями
14:44, 7 листопада 2013 р.

На Полтавщині роблять доступною соціальну інфраструктуру для людей з обмеженими фізичними можливостями

Виконуючи Указ Президента України «Про заходи щодо розв'язання актуальних проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями», питання забезпеченості людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення умовами доступності до об’єктів оточуючого середовища і зокрема соціальної інфраструктури розглянуте на розширеному засіданні колегії управління містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Ю.О.Петрука.

Як повідомлено на колегії, за підсумками Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України у розрізі регіонів України рівень доступності будівель і установ соціального захисту населення Полтавської області визначений як найбільш доступний для інвалідів та маломобільних категорій населення.

За участі місцевих комітетів доступності та представників громадських організацій інвалідів в області здійснюється аудиторська перевірка умов доступності пристосованих будівель і споруд. На сьогодні адаптовано понад 250 об’єктів серед яких обласні і районні заклади охорони здоров’я; транспортної інфраструктури, зв’язку, освітянських закладів та житлово-комунального призначення.

За результатами наради дані доручення, рекомендації та настанови щодо продовження аудиту, що має сприяти позитивним зрушенням і створенню у суспільстві рівних можливостей для реалізації життєвих потреб осіб з вадами здоров’я та усуненню перешкод на шляху до їх повноправної участі в усіх сферах життя.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...