• Головна
  • На базі Чорнухинської дитячо-юнацької спортивної школи створено Раду по профілактиці правопорушень серед учнів школи
00:33, 7 листопада 2013 р.

На базі Чорнухинської дитячо-юнацької спортивної школи створено Раду по профілактиці правопорушень серед учнів школи

   Нещодавно на базі Чорнухинської дитячо-юнацької спортивної школи за участю старшого інспектора Чорнухинського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області Анатолія Міщенка відбулося засідання установчої Ради по профілактиці правопорушень серед учнів школи.

На засіданні було затверджено склад та план роботи Ради профілактики на 2013-2014 навчальний рік, а також обговорено заходи щодо профілактики правопорушень.

Основною метою створення Ради профілактики правопорушень серед учнів позашкільних закладів є облік учнів схильних до порушень дисципліни та порядку, режимних правил поведінки; до агресивної, не толерантної поведінки у школі, поза школою, у позаурочний час, у спілкуванні з оточенням; розробка та здійснення програми діяльності з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх. Особливо це стосується тих, хто перебуває на внутрішньошкільному обліку та на обліку у правоохоронних органах. Також Рада профілактики розповсюджує та пропагує правові знання серед неповнолітніх із метою виховання правової культури та свідомості, законослухняності, дисциплінованості; утворення у шкільному закладі атмосфери неприпустимості до будь-яких проявів антигромадської, протиправної поведінки.

Також в ході заходу було обговорено питання щодо залучення до даної роботи органів учнівського самоврядування та зайнятості дітей з проблемних сімей у гуртках дитячо-юнацької спортивної школи.

Створення даної Ради в подальшому буде сприяти вирішенню питань пов’язаних з профілактикою правопорушень серед підлітків та створенню відповідних умов протидії повторної та рецидивної злочинності серед дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...