
17:30, Сьогодні
Надійне джерело
Гарна новина дня: Україна виборола два «золота» на турнірі з регбі в Австрії

Фото: Донецька обласна державна адміністрація
Збірна України U-18 з регбі-7 стала переможцем United World Games 2026, який проходив у Клагенфурті (Австрія) з 19 по 22 червня.
Про це інформує Федерація Регбі Львівщини.
У турнірі взяли участь понад 8 тисяч спортсменів із близько 30 країн світу. Українська команда провела п’ять переможних матчів і впевнено дійшла до фіналу.
У вирішальному поєдинку українці обіграли литовську команду Sporto Gimnazija «Vairas» з рахунком 36:7 та стали чемпіонами змагань.
За підсумками турніру збірна України набрала 269 очок і здобула золоті нагороди міжнародних змагань.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення