
16:13, Сьогодні
Надійне джерело
У Миргородському районі в річці виявили тіло 23-річного чоловіка

Фото: поліція Полтавщини.
Трагічна подія сталася ввечері 17 червня в Миргородському районі. Місцеві жителі повідомили правоохоронцям про людину без ознак життя у водоймі. За попередніми даними, молодий чоловік потонув під час купання. Для встановлення точної причини смерті призначено судово-медичну експертизу.
Про це повідомили в поліції Полтавщини.
На місце події оперативно прибули слідчо-оперативна група та інші профільні служби. Під час проведення першочергових заходів правоохоронці встановили особу загиблого. Ним виявився 23-річний мешканець громади.
За попередньою інформацією, чоловік потонув під час купання у водоймі. Для з'ясування остаточної причини смерті тіло направили на судово-медичну експертизу.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок». Наразі тривають слідчі дії, під час яких встановлюються всі обставини трагедії.
У поліції також закликають громадян не нехтувати правилами безпеки під час відпочинку біля водойм. Правоохоронці нагадують, що купатися слід лише у спеціально обладнаних місцях, не заходити у воду в стані алкогольного сп'яніння, уникати купання наодинці та не залишати дітей без нагляду поблизу води.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення