
17:30, 2 червня
Надійне джерело
Полтавські черлідерки вибороли золото та срібло на всеукраїнських змаганнях у Києві

Фото: Telegram-канал Катерина Ямщикова
Команди з Полтави успішно виступили на п’ятому етапі проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який проходив у Києві. Учениці Ліцею №26 «Шевченківський» здобули одразу дві нагороди — золоту та срібну.
Про це у своєму Telegram-каналі повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Команда учениць 8–9 класів Ліцею №26 «Шевченківський» другий рік поспіль стала переможницею всеукраїнських змагань із черліденгу.
Також відзначилися учениці 5–7 класів цього ж ліцею, які за підсумками турніру посіли друге місце.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:58, 11 червня
00:46, 12 червня
109
11:00, 5 червня
00:46, 12 червня
117