
16:30, 7 травня
Надійне джерело
Баскетболісти полтавського ліцею №14 стали чемпіонами обласного етапу

Фото: секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Команди полтавського ліцею №14 «Здоров’я» стали переможцями обласного етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5–9 класів. І дівчата, і юнаки здобули перші місця у своїх категоріях та вибороли право представляти Полтавщину у фіналі всеукраїнських змагань.
Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Турнір серед дівчат проходив у Полтаві. Перемогу здобула команда «Бенгальські тигри» ліцею №14 «Здоров’я». Друге місце посіла команда Розсошенської гімназії «Вітрильники», а третє — команда Воскобійницької школи.
Змагання серед юнаків відбулися у Кременчуці. Найкращий результат також показали баскетболісти полтавського ліцею №14. Срібними призерами стали учні Кременчуцького ліцею №5 «Пальмова цівета», бронзу здобула команда Гімназії №4 Горішньоплавнівської громади.
Наразі полтавські школярі готуються до участі у національному фіналі «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Минулого сезону команди Полтавської громади вже демонстрували високі результати на всеукраїнському рівні. Зокрема, дівоча команда ліцею №14 здобула золото з баскетболу та волейболу серед учнів 9–11 класів.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
06:28, 1 червня
09:36, 8 червня
07:22, 29 травня
10:15, Сьогодні
16
07:10, 6 червня