
13:25, 22 березня
Надійне джерело
На Полтавщині рятувальники витягли собаку з 10-метрової ями

Фото: ДСНС
На Полтавщині вранці 20 березня до Служби порятунку надійшло повідомлення про собаку, який упав у яму глибиною близько 10 метрів. Власник не зміг самостійно допомогти тварині, тож звернувся до рятувальників.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області.
Інцидент стався на території Глобинської громади. На місце події оперативно прибули рятувальники разом із працівниками місцевої пожежної охорони.
За допомогою драбини та рятувальної мотузки фахівці змогли дістати чотирилапого з пастки. Операція пройшла успішно — тварину підняли на поверхню без ушкоджень.
Після порятунку собаку одразу передали вдячному власнику.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
"Соціальне таксі" для ветеранів і людей з інвалідністю запрацювало у Зіньківській громаді на Полтавщині
Новини компаній
15:00
Вчора
10:40
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:38, 10 травня
25
07:14, 14 травня
22
10:25, 6 травня
1