Завершився ще один сезон благодійних марафонів «Пробіг з вірою в серці».

В суботу, 12 жовтня 2013 року, у Полтаві відбувся завершальний у цьому році «Пробіг з вірою в серці». Цієї осені до пробігу долучились вже 5 активних та небайдужих міст: Херсон, Кременчук, Полтава, Вінниця та Дніпропетровськ, жителі яких разом зібрали 459 126 грн на обладнання для місцевих лікарень.

Ініціатором та головним організаторомблагодійної ініціатививже четвертий рік поспільвиступає компанія «Данон Україна». Виконуючи свою головну місію – нести здоров’я якнайбільшій кількості людей, «Данон» започаткував унікальну традицію під назвою «Пробіг з вірою в серці»- благодійний спортивний захід для всієї родини, що має на меті долучити якомога більшу кількість українців до здорового способу життя, одночасно даючи кожному можливість не залишатись байдужим та внести свій вклад в краще майбутнє наших діточок.

Першим в 2010 році побіг Херсон. Згодом марафони стали хорошою традицією, поширюючись на інші міста України. Так, у 2011 році «Пробіг з вірою в серці» до Херсону приєднався Кременчуг, а у 2012 – ще Дніпропетровськ та Полтава. Восени 2013-го Вінниця п’ятою перейняла естафету, і саме тут було зібрану рекордну за всю історію пробігів сумму – 145 723 грн. Вінничани, так тримати! Амбіції компанії Данон набирають все більших обертів – щороку компанія буде долучати до «Пробігу з вірою в серці» все більше і більше міст.

Загалом, за 2013-й рік до ініціативи приєднались 17 805 жителів України. Саме завдяки добровільним внескам кожного та спонсорської допомоги було зібрано 459 126 грн. Усі ці кошти будуть направлені на придбання кардіологічного обладнання для місцевих дитячих лікарень.

Даріо Маркетті, генеральний директор компанії «Данон Україна»: «Ми раді, що з кожним роком, в різних куточках нашої країни, все більше людей приходять на площі, набережні і центральні вулиці своїх міст для того, щоб взяти участь у благодійному марафоні«Пробіг з вірою в серці»! Компанія «Данон» турбується про країни, в якому ми ведемо бізнес, намагаючись позитивно впрливати на суспільство, як через здорові продукти, так і шляхом впровадження соціальних ініціатив та інвестицій в здорове суспільство. Погляньте навкруг – жителі міста всі разом об’эдналися заради такої благородної мети! Я дякую всім, хто прийшов поділитися теплом свого серця».

Пробіг - це не лише важлива соціальна акція, але й справжнє свято для усієї родини. Організатори та партнери заходу подбали про розваги для усіх, хто прийшов на «Пробіг з вірою в серці» . Це були і екологічні майстер-класи «Упаковка, здавайся!», в рамках якого діти разом з аніматором виготовляли аркуш паперу з використаної упаковки Тетра Пак, і навчальні мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», створені «Фокстротом» у рамках соціального проекту «Школа безпеки» з профілактики дитячого травматизму у побуті. Батьки ознайомились з «Громадянским еко кодексом» Тетра Пак, де містились поради по зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище, а також мали можливість випробувати фарт у лотереях та виграти цінні призи. На фініші марафонці насолоджувалися концертною програмою за участі зірок: Світлани Тарабаровой, Марії Рак та Олега Кензова, а такожгурту «KADNAY» та співачки Майріс.

Неоціненний вклад в організацію і проведення марафону зробили партнери «Пробігу з вірою в серці»у 2013 році: мережа магазинів побутової техніки і електроніки «Фокстрот. Техніка для дому», Platinum Bank, компанія «Тетра Пак Україна», компанія «АГРАНА Фрут Україна», компанія «New Strategies Group», міжнародний благодійний фонд «Українська Біржа Благодійності» і Благодійна фундація «Відкриті серця України».

htmlimage?id=1xj4-21hnn8duf055dhsuw0m5nay0b21wpfz9zdzg08uizuaiqhak8jpuz3bxk71ixqbd7abq71zakuwvdink8z0ys1z6elqxyiio458&name=5be4.png

Коментарі партнерів проекту «Пробіг з Вірою в Серці»:

Євген Полтенко, Виконавчий директор Благодійної фундації «Відкриті серця України»: «БФ Відкриті серця України» забезпечує цільове використання зібраних коштів. Ми працюємо за принципами публічності, прозорості і звітності. Тому партнери по проекту довірили нам професійне супроводження закупки і передачі лікарням медичного обладнання, контроль по введенню його в експлуатацію. В подальшому ми також розраховуємо оцінити соціальний ефект, щоб кожен донор переконався – його кошти працюють на загальне благо».

Ірина Гуцал, Директор «Української Біржі Благодійності»: «Українська Біржа Благодійності» рада бути частиною настільки знакової події як «Пробіг з вірою в серці». Нам вдалося об’єднати тих, хто потребує допомогу, і тих, хто готовий допомогти, зробивши благодійний внесок на сайті www.ubb.org.uaі/чи взявши участь у пробігу. Нашій команді надзвичайно важливо показати, що благодійність багатогранна, і виявляється не лише в грошовій підтримці, але і в особистій участі».

Олена Мілованова, PR-менеджер торгової мережі «Фокстрот. Все для дому», подякувала жителям 5 міст, які взяли участь в марафоні: «Реалізуючи власний соціальний проект «Школа безпеки», ми вже третій рік поспіль підтримуємо і «Пробіг з вірою в серці», бо ці проекти мають спільну мету – здорове майбутнє наших дітей! Ми цінуємо марафон за те, що це не лише корпоративний проект, але і народний, адже жителі міст безпосередньо стають активними учасниками-благодійниками. Дякую їм за це!».

Вікторія Михно, Начальник управління корпоративними комунікаціями Platinum Bank: «Platinum Bank – це соціально-орієнтований банк: ми несемо відповідальність перед клієнтами, і, передусім, перед суспільством. Ми знаємо, на скільки якісна медична допомога є важливою для дітей. Підтримуючи Пробіг, ми з партнерами розраховуємо допомогти дитячим лікарням».

Тетяна Упорнікова, фахівець з маркетингу «Аграна Фрут Україна»: «Компанія «Аграна Фрут Україна» із задоволенням бере участь у благодійному Пробігу. Ми раді об’єднатися для допомоги дітям. Світ змінюється. Тому, що змінюємося ми!»

Андрій Ярошенко, директор, компанія New Strategies Group: «Ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді взяти участь у настільки значимому проекті, працювати на благо покоління, що підростає. Наша команда докладає всі зусилля для того, щоб ефективно розвивати соціальні ініціативи, які так потребує наше суспільство».

Група компаній «Данон» – світовий лідер з виробництва молочних продуктів. Діяльність компанії зосереджена на випуску молочних продуктів, дитячого харчування та мінеральної води. До портфелю Групи входять такі бренди, як Danone, Activia, Danissimo, Nutricia, Evian та ін. Група «Данон» представлена в 120 країнах світу. Компанії належить більше 160 заводів, на яких працюють близько 80 000 співробітників. Місія «Данон» – нести здоров’я через продукти харчування якомога більшій кількості людей у світі.

Компанія «Данон Україна» є виробником широкого асортименту продуктів торгових марок «Актімель», «Активіа», «Растішка», «Даніссімо», «Живинка», «Веселий пастушок», «БіоБаланс», «Тьома», «Простоквашино», «Галактон», «Смешарики», "Кремез". Виробничі потужності компанії «Данон Україна» налічують 3 заводи. У 2006 році компанія "Данон" придбала молокозавод «Родич» у м. Херсон, який було модернізовано та перейменовано на «Данон Дніпро». Зараз на заводі виробляється до 30% продукції «Данон». У 2010 році в результаті об’єднання компаній «Данон» та «Юнімілк» до активів приєднано Київський міськмолокозавод «Галактон» та Кременчуцький міськмолокозавод «Кремез», що інтенсивно модернізуються відповідно до стандартів «Данон». Більше інформації: http://www.danone.ua

«Пробіг з вірою в серці» – це унікальна соціальна ініціатива компанії «Данон Україна», яка направлена на допомогу дітям з кардіологічними захворюваннями. В Украині лише деякі медичні заклади мають можливість своєчасно діагностувати захворювання тазапобігатиїм. Наша головна мета - допомога дитячим лікарням у придбанні необхідного обладнання.


Наша робота за чотири роки в цифрах: 993 080 грн, 42 605 учасників, 11 пробігів.


2010 рік - 1й пробіг у Херсоні: 2500 учасників, 70 000 грн
Обладнання для дистанційних відео консультацій для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.


2011 рік - 5800 учасників, 147 517 грн
Херсон: 2800 учасників, 76279 грн .. Діагностичне обладнання, необхідне для обстеження дітей з порушеннями ритму серця для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.

Кременчук: 3 000 учасників, 70 238 грн .. Апарат штучної вентиляції легенів для місцевої лікарні.


2012 рік - 16 500 учасників, 316 437 грн
Дніпропетровськ: 7000 учасників, 92348 грн. УЗД-сканер для Дитячої міської клінічної лікарні № 2.

Кременчук: 3000 учасників, 73047 грн. Реанімаційний апарат для місцевого пологового будинку.

Херсон: 5000 учасників, 81019 грн. Компресор для кардіологічного відділення Херсонської обласної дитячої лікарні.

Полтава: 1500 учасників, 70023 грн. Автоматичний аналізатор крові для Полтавської міської лікарні № 5.
Партнери пробігів: спортивний бренд «New Balance», «Фокстрот», «Platinum Bank» та «Тетра Пак Україна», благодійний фонд «Відкриті серця».


2013 – 17 805 учасників, 459 126 грн

Дніпропетровськ – 7 вересня, 5000 учасників, 74 123 грн, медичне обладнання для міської дитячої клінічної лікарні № 2.

Херсон – 14 вересня, 3000 учасників, 96 840 грн, кардіологічне обладнання для Херсонской детской областной клинической больницы.

Кременчук – 21 вересня, 3000 учасників, 71 260 грн, кардіологічне обладнання для Кременчугського міського пологового будинку.

Вінниця – 5 жовтня, 4805 учасників, 145 723 грн, кардіологічне обладнання для Вінницької обласної клінічної дитячої лікарні.

Полтава – 12 жовтня, 2000 учасників, 71 180 грн, кардіологічне обладнання для Полтавської дитячої міської клінічної лікарні.


У 2018 році - 25 міст, додаючи щороку по 5 міст.

Детальніше: http://danone.ua/ru/social-responsibility/probeg-s-veroj-v-serdce/

Благодійна фундація «Відкриті серця України» - це об`єднання небайдужих людей доброї волі та безкорисливих прагнень. З 2009 року ми разом робимо добрі справи і змінюємо нашу країну на краще. Стратегічні напрямки діяльності Фундації: сприяння розвитку медицини в Україні шляхом поліпшення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів; допомога категоріям населення, які знаходяться у групі ризику; реалізація освітніх і культурних програм; підтримка обдарованої молоді; створення умов для змістовного дозвілля дітей та молоді.

New Strategies Group – Ми допомагаємо іноваціним власникам і топ-менеджерам відкривати нові можливості росту бізнесу в Інтернет-середовищі. Наша команда – це фахівці в галузі бізнес-моделювання, стратегії, створення ІТ-продуктів та он-лайн маркетинга.

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – це портал, який об’єднує усіх людей, які потребують допомоги з тими, хто готовий допомогти. Тут зібрані благодійні проекти, на будь-який з них можна пожертвувати кошти і слідкувати за ходом його реалізації. Українська Біржа Благодійності не обмежується конкретними хворобами і проблемами. Проекти на сайті стосуються усіх сфер життя. Користувачі самі обирають той, який вважають найважливішим. 100% коштів переходять безпосередньо на благодійні проекти.

Пробіг з вірою в серці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
23 перегляди в лютому
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Кримінал
Убивство сталося наприкінці січня неподалік одного із садових товариств у Кременчуцькому районі. 43-річна жінка після сварки кілька разів вдарила по голові 49-річного чоловіка невстановленим твердим предметом. Від отриманих травм чоловік помер. Тоді жінка, аби приховати сліди злочину, разом зі своїм співмешканцем на автомобілі вивезла тіло убитого на територію Крюківського району Кременчука. Труп викинули на узбіччі дороги і присипали снігом. Тому знайшли...
Суспільство
Служба безпеки України затримала Євгена Моринця, відомого в соцмережах як “Біла Балаклава”. Його підозрюють у роботі на російські спецслужби і в спробі державного перевороту через організацію заворушень після першого туру виборів. Як передає “Новинарня“, про це повідомив на брифінгу у вівторок, 19 лютого, заступник голови СБУ Віктор Кононенко, заявивши про викриття Службою масштабних планів щодо “гібридного” втручання в українські вибори. Представник СБУ р...
Кримінал
У ході досудового розслідування працівники  податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури області встановили, що на території однієї з нафтобаз здійснюють  незаконне виробництво неякісних паливно-мастильних матеріалів, які  реалізовували підприємствам Полтавської області. Що б підвищити якість «продукції», зловмисники  використовували  спеціальне обладнання і змішували  абсорбенти, хімічні домішки  і присадки  з...
Кримінал
ДТП сталася  вчора на трасі Київ-Харків в межах Лубенського району (вказівник показує об'їзд на Тарандинці). За попередніми даними, водій іномарки не впорався з керуванням та в’їхав у інформаційне табло.   Заданими  поліції,  ніхто не постраждав Раніше ми розповідали Полтавцям пояснили, як замовляти індивідуальний номер на автівку
Суспільство
У Полтавській міській раді завершилася чергова сесія. Загалом, друга частина засідання минула практично без затримок. І депутати за півгодини проголосували більш ніж за три десятки питань. Мотивували це тим, що усі питання ретельно розглядали на комісіях ради. Жваве обговорення отримали лише зміни до програми ЖКГ, про які доповідав заступник міського голови Олексій Чепурко. Після його виступу депутат від "Свободи" Вадим Ящиков нагадав про свою пропозицію д...
Кримінал
Нагадаємо, тіло жінки було виявлено 06 липня 2012 року на узбіччі дороги по вул. Зінківській, 80 у Полтаві. Померла при собі мала дві фотографії із закарбованими на них чоловіками.  Більше 6 років оперативники намагалися встановити особу невідомої чи знайти  її родичів, або ж встановити людей, зображених на фотографії. Орієнтування постійно розміщували в ЗМІ, але пошуки результатів не приносили. За ці майже 7 років до поліції про зникнення схожої за описом...
Кримінал
Полтавська поліція затримала 21-річну мешканку міста Кривий Ріг, яка займалась крадіжками мобільних телефонів. До Полтави жінка приїхала декілька днів тому. Телефони викрадала із кишень та сумок полтавок, які в магазинах підбирали собі покупки.  Під час затримання у жінки виявили 6 викрадених мобільних телефонів. «Ми встановили, що декілька із них були викрадені у мешканців міста Полтава, власники ще декількох проживають в інших містах, - розповів начальни...
Суспільство
Сесія почалася вчасно,  у залі зареєструвалися 32 депутати.  Фракція « Совість України», традиційно, не бере  участі у засіданні. Перше питання порядку денного – про складення повноважень депутата міської ради від фракції БПП «Солідарність» Володимира  Печериці. Андрій Матковський прокоментував, що депутат склав повноваження за станом здоров'я.  Натомість депутатом міської ради стала Тетяна Паутова.  Затверджуючи порядок денний, учасники сесії « спіткнулис...
Суспільство
Починаючи з 1 квітня в Україні стартує другий  етап медичної реформи. Буде запроваджено електронні медичні книжки та лікарняні, а також рецепти на програму «Доступні ліки». Так розпочнеться реформа вторинної (спеціалізованої) ланки медичної допомоги.  Крім того, впровадять гарантований пакет медичних послуг. Його обсяг визначатиметься з урахуванням потреб пацієнтів, клінічної доцільності, економічної ефективності та забезпечення рівного доступу до послуг....