
16:30, Сьогодні
Надійне джерело
У Полтаві відкрили інформаційну табличку українському військовослужбовцю

Фото: ПМР
У Полтаві на фасаді будівлі по вулиці Дмитра Коряка в рамках проєкту "Стріткод" відкрили інформаційну табличку військовослужбовцю полку спеціального призначення «Азов» Національної Гвардії України Дмитру «Брат» Коряку.
Про це у своєму Телеграм – каналі повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
Інформаційне табло встановили в рамках проєкту "Стріткод" за фінансової підтримки ГО «Історична платформа» та ГО "ПроУрбан" за підтримки Українського культурного фонду . На табличці - QR-код з посиланням на сторінку, де містяться дані про захисника.
Дмитро «Брат» Коряк – активний учасник Революції Гідності, входив до Свободівської сотні Самооборони Майдану. З 2014 року доброволець спеціального призначення полку «Азов» Східного ОТО Національної гвардії України.
Загинув 11 лютого 2015 року під час штурму ворожого блокпосту поблизу села Саханка Новоазовського району Донецької області.
Відповідно до указу Президента України №176/2015 від 25 березня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Дмитро Коряк нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Нагадаємо, у Полтаві 5 грудня урочисто відкрили дві меморіальні дошки. Їх присвятили полеглим захисникам України - Михайлу Баклицькому та Олександру Булату.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
12:47, 4 грудня
11:17, 5 грудня
7